Družstvu U13 white sa podarilo uspieť vo finále, v ktorom zdolalo bratislavský Inter, a stalo sa majstrom Slovenska.

U13 finále
Inter Bratislava – MBA Prievidza white 65:66 (35:37)
Body MBA: Pavlenda 16, Richter M. 13, Košina 13, Šutka 12, Ahmed 8, Bohát 2, Holík 2, Müller, Denčiak, Galko, Ličko, Huba, Petráš, Kupka, Richter P.

Marek Bulík: “Perfektný zápas dvoch výborných družstiev, v ktorom opäť vyhral šťastnejší tím. Dnes sme to boli my. Víťazstvo nad tak kvalitným súperom ako je Inter Bratislava teší dvojnásobne. Obrovská emócia a radosť, hrdosť na našich hráčov, že v závere zvládli posledný útok aj obranu. Veľká vďaka chalanom za úžasnú sezónu, keď sme sa po víťazstve v European Youth Basketball League stali aj majstrami Slovenska. Veľká vďaka aj rodičom hráčov, našim fanúšikom, ktorí nám v hale na Pasienkoch dnes vytvorili domáce prostredie. T.E.A.M. Together Everyone Achieves More”

U13 o 7.miesto
MBA Prievidza green – IMC Považská Bystrica 38:57 (18:33)
Body MBA: Inštitoris 14, Tymoshchuk 5, Hlinka 4, Szécsényi 4, Adámik 4, Lukáň 2, Greguš 2, Simonides 2,
Korčok 1, Pospiš, Mihálik

Tomáš Bulík: “Zápas o konečné umiestnenie sme síce prehrali o 19 bodov, ale chalanom by som sa chcel poďakovať za celú sezónu. Makali a aj bez niekoľkých hráčov ukázali obrovskú energiu, a chcenie a aj keď výsledky možno neboli také aké by sme si predstavovali, som na nich hrdý. Ďakujem za celú sezónu a makáme ďalej.”

U15 o 7.miesto
MBA Prievidza – Spišskí Rytieri 74:77 (38:36)
Body MBA: Rác 27, Semenov 10, Hronský 8, Kubíček 6, Huraj A. 6, Huraj M. 6, Bohát 5, Golebiowski 2, Mócik 2, Tínes T. 2, Tínes M.

Róbert Hajský: “Ani posledný zápas na tomto turnaji sme nedokázali vyhrať. Spišská nás rovnako ako každý súper predčil v úspešnosti zakončenia. Chcenie tam bolo, ale efektivita zakončenia bola opäť slabá. Záver sezóny je pre nás sklamaním. Každému z nás to ukázalo, že musíme na sebe viac pracovať.”