Družstvo budúcoročných kadetov U17 vycestovalo na turnaj do Wroclavu. Na turnaj Vertical Hoops Eurocup sme dostali pozvanie po turnaji v Brne, kde sme sa stretli s jedným z účastníkov. Súpermi nášho družstva budú tri poľksé tímy (WKK Wroclaw, Legia Warszawa, WKS Slask Wroclaw) a litovský BA Snaiperis.

“Je to pre nás skvelá medzinárodná konfrontácia. Na turnaj berieme už aj niektorých chalanov ,ktorí budú od budúcej sezóny súčasťou tohto tímu. Našim cieľom na tomto turnaji je vidieť v prvom rade chalanov v takejto zostave, ale samozrejme chceme sa od zápasu k zápasu posúvať. Pre nás trénerov je veľmi dôležite v takýchto ťažkých zápasoch, aby sme videli na čom musíme pracovať do budúcna,” priblížil pozadie účasti na turnaji tréner Maroš Helmecy.”

Turnaja sa zúčastníme v tejto zostave: Kristián PÁNIS, Alex HURAJ, Juraj JÁNOŠIK, Tomáš HRONSKÝ, Matúš GIECI, Peter ŠKANDÍK, Filip KUBÍČEK, Max HURAJ, Marek GOLEBIOWSKI, Jakub SCHNEIDER, Richard RÁC, Pavlo SEMENOV, Maroš HELMECY – hlavný tréner, Róbert HAJSKÝ – asistent trénera

Program nášho družstva:

7.6. 14:00 BA Snaiperis – MBA Prievidza
8.6. 09:00 MBA Prievidza – WKS Slask Wroclaw
8.6. 13:00 WKK Wroclaw – MBA Prievidza
9.6. 11:00 MBA Prievidza – Legia Warszawa

Všetky zápasy budú vysielané naživo: https://www.youtube.com/@VerticalHoopsEurope/streams