BSC Bratislava – MBA Prievidza white 49:55 (17:32)
Body MBA: Ahmed 17, Šutka 10, Richter 9, Pavlenda 8,  Müller 6, Kupka 4, Denčiak 1, Ličko, Petráš, Holík

BSC Bratislava – MBA Prievidza white  33:54  (18:32)
Body MBA: Ahmed 14,Sutka 14, Pavlenda 8, Richter 4,  Müller 4, Petráš 4, Denčiak 4, Ličko 2, Kupka, Holík

Marek Bulík: “Oba zápasy mali veľmi podobný priebeh. Do polčasu sme získali 15 bodový náskok, ktorý sme udržiavali aj počas tretej štvrtiny. V štvrtej štvrtine sme si vybrali slabšie chvíľky. V prvom zápase trvala celých 8 minút. Super sa priblížil až na rozdiel štyroch bodov. O našom víťazstve sa tak rozhodovali až v koncovke. Aj v druhom zápase sme začali poslednú štvrtinu 0:8. Tu však následný time out a výrazné zvýšenie hlasu pomohlo a zvyšok štvrtiny sme vyhrali 12:0. V oboch zápasoch sme veľmi dobre bránili, viackrát sme donútili súpera k  strate po 8 a 24 sekundách, zároveň sme získali lopty po aktívnom tlaku. Našim problémom v oboch zápasoch boli úplne nezmyselné straty vyplývajúce z nekoncentrácie. Celkovo sme mali oba zápasy pod kontrolou a zaslúžene zvíťazili. Najbližšie nás čaká 27.4. dvojzápas v Košiciach, kde sa stretneme s RIM Basket.”

Sobota 20.4.

U17
MBA Prievidza – Patrioti ŠBK Levice 86:64 (40:29)
Body MBA: Rác 19, Škandík 16, Giiakas 13, hronský 8, Keller 7, Semenov 6, Pánis 5, Grolmus 5, Vojcek 4, Richter 3

Maroš Helmecy: “Od začiatku zápasu sme k svojim povinnostiam prístúpili ako sme mali, všetci hráči ktorí mohli zasiahnuť do zápasu tak zasiahli a bojovali zodpovedne.”

U14
BK DOMOV Topoľčany – MBA Prievidza 67:55 (47:26)
Body MBA:
Barcík 24, Toráč 14, Vnučko 8, Kvačkaj 4, Ahmed 3, Giakas 2

Inter Bratislava – MBA Prievidza 82:35 (45:18)
Body MBA:
Pavlenda 7, Ahmed 7, Vnučko 5, Barcík, Kvačkaj, Toráč, Richter, Kiss, Giakas, Petráš a Helbich po 2

Milan Špiner: “V zápase s Topoľčanmi nám išlo hlavne o vzájomné zápasy, kde sme mali veľmi dobrú východiskovú pozíciu z prvého duelu a skóre +26. Topoľčany išli nadoraz a miestami sme prehrávali už o 21 bodov. Chalani však nedopustili stratu našej výhody a tak sme uhrali prijateľný výsledok.
V tomto zápase nám vôbec nešlo o výsledok a do zápasu rovnomerne zasiahli všetci chlapci. Dostatok minút dostali aj najmladší na súpiske a vôbec sa nestratili. Skúsenosti sa nedajú natrénovať a som rád, že na ihrisku makali nadoraz.”

Nedeľa 21.4.

U17
MBA Prievidza – BKM SPU Nitra 85 : 79 (39:40)
Body MBA: Giakas 29, Škandík 16, Pánis 9, Rác 9, Hronský 8, Grolmus 5, Vojcek 3, Keller 3, Kubíček 2, Semenov 1, Richter

Maroš Helmecy: “Náročný súper, ale hrači sa s tým vysporiadali dobre, mali sme problemy s nejakými vecami, ktoré sme sa snažili počas zápasu zlepšovať. Som rád, že na hráčoch vidno ako ich to baví a že sú jeden tím. V stredu 1.5. nás čaká predkvalifikácia a v prípade uspechu hneď cez víkend baráž o postup na Majstrovstvá Slovenska. Musíme sa na to zodpovedne pripraviť.”

U11
MBA Prievidza – BKM SPU Nitra 67:28 (32:24)
Body MBA: Simon 18 , Ondro 11, Bittara 9, Obešva 7, Švarc 7, Adámik 5, Knapec 5, Urban 3 , Bošiak 2 ,Hudec , Biro , Horniak , Huba, Kmeť

MBA Prievidza – AKAPO Lučenec 67:29 (38:10)
Body MBA: Bittara 14 , Simon 13 , Ondro 12, Obešva 10, Biro 8, Adámik 6, Kmeť 2, Urban 2 , Hudec , Knapec , Bošiak , Horniak , Huba , Švarc

Fatima Mačičáková: “Som veľmi šťastná a spokojná ako hráči pracovali v obrane, keďže obrana je pre nás jeden z najdôležitejších aspektov, na ktorých denno-denne pracujeme. Celkovo to aká energia bola na ihrisku a na lavičke bolo úžasné. To ale nič nemení na tom, že musíme takto makať každý jeden zápas, a tak isto aj na tréningu. Chcem aby tempo hry, ktorým sme dnes hrali, sa stalo štandardom, v ktorom sa budeme zdokonaľovať a posúvať napred. Chcela by som hráčov pochváliť za kolektívnu hru, ktorú sme predviedli v útoku aj v obrane. No v neposlednom rade musím spomenúť, že chalanov vedieme k rešpektu a fair-play správaniu voči hráčom aj spoluhráčom v každej situácii.”